דיוייד מיראז'
דיוייד מיראז'

בנם של קתרין ואנדריי, יו"ר ונשיא קרן מיראז' העולמית ומי שתרם רבות לפעילותה של הקרן למען קהילת יוצאי איראן בישראל, מאז 1998. הוא היגר בצעירותו מטהרן לאנגליה, ומשם המשיך לארה"ב. באמריקה הכיר את לורה ונישא לה. יחד הביאו לעולם שני ילדים, ג'ונתן וסברינה.

דיוויד, יזם ובעל חזון, הקים כבר ב-1975 את חברת המזון הקפוא Chef America'' שהפכה תוך שנים לאחת מחברות המזון המצליחות בעולם ונמכרה בהמשך לחברת נסטלה העולמית. כיום מנהל דיוויד את חברת ההשקעות CIG.

"לחלום, לתכנן, לעשות", "להשפיע ולגרום להאמין שזה אפשרי" זה המוטו של דיוויד מיראז ומשפחתו. "זו הדרך היחידה להשפיע על חיי הפרט ,  פניה ועתידה של הקהילה , החברה והמדינה בה אנחנו חיים". מאז הקמת הקרן ממוקד דיוויד בעסקי העשייה והחזון למען קהילת יוצאי אירן ברחבי העולם, ובישראל בפרט. הקרן בהנהגתו של דיוויד, תומכת מדי יום ביומו בקידום עתידם של בני הקהילה, ועתידה של מדינת ישראל. גם מביתו בארה"ב הוא אינו מוותר על עדכונים ומעורבות  שוטפת בנוגע לכול הנעשה בקרן.

בשנת 2013 הוענקה לדיוויד מדליית Ellis island - מדליית כבוד אשר ניתנת לאנשי עסקים בהווה שהיגרו בתחילת דרכם לארה"ב, ותרמו תרומה נכבדת לכלכלה ולחברה האמריקאית.

לדיוויד תואר ראשון במדעים מדויקים, בהתמחות בשיווק.

דיוויד מיראז' ,יחד עם בני משפחתו, תומכים ותורמים בתחומי: החינוך לגיל הרך, אומנות ותרבות ופיתוח קהילתי ישראל ובעולם.