קידום עולים חדשים

מאות אלפי העולים שהגיעו לישראל מאיראן בעשרות השנים האחרונות, הותירו מאחוריהם חיים שלמים. הם עזבו מקום מוכַר, בית ומולדת, רק כדי להגיע לכאן, אל הארץ המובטחת. אך הם לקחו עמם דבר חשוב ובעל ערך אדיר, אותו הם מחזיקים קרוב לחזה ומאמצים לליבם: את הזכרונות, את המסורת העתיקה ואת המנהגים המיוחדים. את התרבות הענפה של קהילת יוצאי איראן. בין שלל פעילויותיה, קרן מיראז' שמה לה למטרה לשמר את אותם ערכים, להמשיך בקיום מסורותיה של הקהילה ולהפיץ ברבים את ייחודיותה של התרבות האיראנית, על כל גווניה

 

חיי הקהילה דומים, במובנים מסוימים, למרוץ ארוך ומתמשך. במרוץ זה ישנם כאלו אשר יתנהלו בקצב מעט איטי יותר מהאחרים, וישמחו לעידוד וחיזוק בכדי להדביק את הקצב ולהשתוות ליתר ה'רצים'. דחיפה זו היא סממן חשוב לחוזקה של הקהילה ולכן, מקיימת קרן מיראז' שלל פעולות קידום ותנופה למען עולים חדשים, אשר יאפשרו לכולם להתקדם בהתמדה עד לקבוצה המובילה.


מוקד טלפוני ללא תשלום
לרשות אנשי הקהילה עומד מוקד טלפוני ללא עלות  אליו הם יכולים להפנות שאלות, בו הם יכולים להתייעץ ודרכו הם יכולים לזכות למענה בנושאים שונים ומגוונים.

חייג עכשיו (שיחת חינם) 1-800-30-30-40


ליווי פרטני

כל עולה, חדש וותיק, יזכור לעד את הדרך שעשה ממקום הולדתו אל מקום מושבו החדש, כאן בישראל; כל עולה ירצה לדעת כי ברגע שיזדקק לכך, תוגש לו העזרה הדרושה ותושט לו היד המכוונת שתסייע לו ללכת בכיוון הנכון ולהשתלב בסביבתו החדשה.

אם גם אתם רוצים לסייע לעולים החדשים והוותיקים, לתמוך בהם ברגעים הנכונים ולעזור להם בהשתלבות מלאה בחברה הישראלית, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אל זרוע המתנדבים של קרן מיראז', במסגרתה פועלים עשרות מתנדבים בני הקהילה, אשר משתתפים בשלל יוזמות ופעילויות של הקרן, למען קהילת יוצאי איראן. זו ההזדמנות שלכם לתת מעצמכם למען הקהילה, כך שכל אחד יוכל להרגיש כאן בבית.

 

מידע לעולה

משרד העלייה והקליטה

משרד החינוך

הסוכנות היהודית

המוסד לביטוח לאומי

 

 

קהילה אשר עוזרת לאנשיה להתקדם ולהשתפר ללא הפסקה,
מספקת אמצעי אמיתי לתנופה מתמשכת.

זו הדרך הטובה ביותר לחיזוק וגיבוש הקבוצה
לכדי משפחה אחת, בית אוהב ומקום חם להיות בו.